Alüminyum Tabela; Teknolojinin en üst düzeye çıktığı günümüzde, Alternatif malzemelerin içindeki en dayanıklı ''Reklam '' Malzemesidir.

Alüminyum Tabela işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzeme dir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir. Alüminyum harf tabela lar hem file hemde içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Tabela çeşitleri arasında eskimeyen bir seçenektir.

Işıklı ve ışıksız Alüminyum Tabela Dışında Alüminyum zemin cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında da kullanılmaktadır. Alüminyum Zeminler Genelde Elektrostatik Toz boyası Kullanılmaktadır bu boya alüminyumun uzun seneler dış etkilere karşı dayanmasını ve güzel gözükmesini sağlar..

Alüminyum Tabela Türlerinde Adındanda belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur, Alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır.. Işıklı Alüminyum Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır.

Alüminyum Tabela

Whatsapp Destek