DİMAS REKLAM olarak yılların bize kattığı sektördeki bilgimizi, tecrübelerimizi ve uygulamalarınızı, faaliyet gösterdiğimiz sektörde matbaa, tabela ve promosyon alanlarında teknolojik altyapısını devamlı geliştirerek hizmet sunmaktayız.

Eğitimli kadromuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tamamı bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarımızla, sektörde ve müşterilerimiz tarafından hak ettiğimiz saygınlığı kazanmanın gururu ile her geçen gün ekibimizi büyüterek çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbuu ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Matbaa atölyemizde gelişime ayak uydurarak ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda altyapısını sürekli olarak geliştirerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sizlerinde tasarlamış olduğunuz ürünlerin de üretimini yapmaktayız.

Siparişten teslimata kadar müşterilerine birinci sınıf hizmet kalitesi sağlamayı öncelikli amaç olarak benimsemiş firmamız, ofset baskılar başta olmak üzere, üretilecek ürüne göre dijital, serigrafi, tampon, lazer vb. baskı teknikleri kullanmaktadır.

Sağlıklı bir ürün için doğru baskı seçimi önem arz etmektedir. Firmamız bu noktada sektördeki tecrübe ve uygulamalarını kullanmaktadır.

Firmamız matbaa ve promosyon hizmetleri sektöründe geniş bir ürün gamına sahip olabilmek için matbaa ürünleri yanında bünyesine en güncel ve yeni promosyon ürünleri de eklemiştir.

Bu sayede işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebileceklerdir. Sizlere promosyon ürünleri konusunda geniş bir ürün seçeneği sunmaktayız.

En doğru tasarım, estetik görüntü ile birleştirilerek kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi yapılarak taahhüt edilen sürede teslimatla müşterimizle uzun vadeli çalışma memnuniyeti ile şu anda, hareketli, hareketsiz tabela, pano imalatı yapmaktayız.

İhtiyaçlarınızı tek elden, kaliteli ve uygun fiyatlar için hizmetinizdeyiz.

Whatsapp Destek